Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu üldkoosolek 2022 I

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
27.05.2022
      
26. mail toimus Võru Kubijal Eesti Ehitusmterjalide Tootjate Liidu 2022. a kevadine üldkoosolek. Hommikupoolikul külastasime puidutööstusettevõtet Barrus, kes on Võrumaa suurim ettevõtjast tööandja. AS-i Barrus juhatuse liige Martti Kork tutvustas ettevõtte tehast ja tegevusi. Pealaleõunal toimus Kubija hotell-loodusspaas üldkoosolek. Panga Swedbank peaökonomist Tõnu Mertsina kõneles meile majandusest Eestis ja maailmas, vaadeldes ka ehitustemaatikat ning rohelise jalajälje arvestamist puudutavaid nõudeid ja põhimõtteid.

Üldkoosolek kiitis heaks EETL 2021. aasta majandusaruande. Koosolekulised viisid veel läbi ehitusmaterjalide tootjate liidu arendustegevuste ajurünnaku, mis põhines Kristjan Keerti aprillis läbi viidud liidu rahulolu-uuringul. Anti Orav tutvustas graafiliselt uuringu tulemusi ja rakendas seejärel tööle erinevad töörühmad, et koos avastada ja leida lahendusi liidu arengu suhtes olulistele probleemidele. 

 uudis45

Fotol Martti Kork (AS Barrus)
Foto: Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit


Vaata fotosid fotogaleriist.

 

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit (asutatud 1993. a) on ehitusmaterjalide tootmise ja müügiga tegelevate ettevõtjate ühendus, kuhu kuulub 65 liiget. Liidu liikmete ehitusmaterjalide realiseeerimise netokäive oli 2021. a üle 600 miljoni euro.